Tworzenie stron internetowych ustka

Jak na przykład napisać dobrą stronę www?

Strony WWW (World Wide Web) bezspornie jednoczą nam się z internetem. Miejscem, w którym praktycznie wszyscy spędzamy masę czasu. Zarówno na rozrywce jak i na . Jeśliby niemniej jednak nie zaistniały strony internetowe, Net wyglądałby w ogólności inaczej.
Z początku funkcjonowania Internetu jako internetu między uczelniami w Stanach Zjednoczonych, strony internetowe istotnie różniły się od tych, które znamy dzisiaj. Poprzez to, że internet był niezmiernie powolny, kilka tysięcy razy wolniejszy niż ten który znamy na dzień dzisiejszy, trzeba było zmierzać do odpowiedniej optymalizacji. Na początku pomijano w związku z tym zupełnie grafikę a koncentrowano się na przekazaniu takiej liczby tekstu, aby załadowanie strony nie trwało wieczność. Oczywiście w owym czasie budowanie stron internetowych było w znacznym stopniu łatwiejszym zadaniem niż dziś. Jednak, co może wydawać się dziwne, mniej ludzi potrafiło się tym zająć. Internet wówczas raczkował, komputery na dobrą sprawę wraz z nim. Nie wszystkich było stać na mienie takiej maszyny w domku, jeszcze mniej osób wiedziało, jak na dobrą sprawę jej użytkować. 
Kluczowymi zaintrygowanymi byli rzecz jasna studenci elektroniki. Wtenczas jeszcze ciężko było spotkać modny kierunek którym jest aktualnie Informatyka.
Komponowanie stron internetowych obecnie jest już sporo bardziej zaawansowanym zajęciem. Prócz napisania odpowiedniego kodu strony w HTML a później odpowiedniego sformatowania go używając arkuszy stylów, potrzebujemy nieraz użyć dodatkowe skrypty, połączyć stronę z bazą danych czy też stworzyć panele logowania.