Social media warszawa

Social media

Któż z nas potrafi wyobrazić sobie życie bez mediów społecznościowych? Na każdym kroku, w autobusach, na uczelniach, w kawiarniach spostrzegamy ludzi w różnym wieku przeglądających Facebook bądź fotografie na Instagramie. Social media aktualne są na każdym etapie naszego życia.
Gdy nasze potomstwo przybędzie na świat chcemy obwieścić ten fakt jak największej liczbie znajomych- wstawiamy w następstwie tego fotografię na Facebook z informacją o której godzinie nasz synek czy też córeczka po raz pierwszy zasiądzie w szkolnej ławie. Dzień naszego ślubu także jest tak ważnym wydarzeniem, że mnóstwo ludzi nagrywa instastories, aby na 24 godziny udostępnić światu okazję obejrzenia tego zdarzenia z naszej perspektywy. Gdy dzieje się coś istotnego jesteśmy w stanie przeczytać o tym na Tweeterze i dalej rozprzestrzenić tę wiadomość.
Social media wkradły się przebojem w życie nieomalże każdego człowieka. Nie istotne, czy przebywasz na niewielkiej wsi w Polsce, lub w słynnej dzielnicy Los Angeles- możesz z każdego miejsca logować się do swojej strony na Facebooku, wysyłać zdjęcia a także informacje, kontrolować, co słychać u bliższych czy też dalszych przyjaciół. A nawet podglądać gwiazdy filmowe czy gwiazdy estrady- dziś konto w social media mają wszyscy.
Zwykło się mawiać, że ten, kogo nie ma w social media normalnie nie istnieje. Nawet w najwyższym stopniu trudne osoby dają się wreszcie przekabacić do założenia strony na Facebooku czy Instagramie. Daje to duże alternatyw chociażby otrzymania wiadomości o miejscach, krajach, rejonach, o których istnieniu nie miało się pojęcia.